Oferta hurtowa

Prowadzimy sprzedaż hurtową win innym firmom i sklepom. Można kupić u Nas wina nie tylko na Fakturę VAT w dowolnej ilości ale przy większych ilościach oferujemy rabaty, możliwość wysyłki, współpracę dla stałych klientów lub sklepów.

Możesz nawiązać współparcę bezpośrednio z naszym przedstawicielem handlowym i jeśli twoja firma jest w niedalekiej odległości od Nas to możemy regularnie zaopatrywać Cie w zgłoszone braki. Istnieje również możliwość zamówienia towaru przez nasz sklep internetowy, masz wtedy łatwny wgląd w aktualną ofertę i opisy win. Całość wygląda tak samo jak zwykłe zakupy przez internet. Zamawiasz towar, którego potrzebujesz a my w ciągu 2 dni roboczych go wysyłamy. Jedyna różnica to ceny. Ceny są nadawane indywidualnie klientom hurtowym lub zgodnie z innymi ofertami promocyjnymi, z kosztami dostaw lub bez. Rabaty są nadawane indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i formy wysyłki/dostawy. Dla zamówień hurtowych wysyłanych przesyłką kurierską, minimalne ilości to 6szt. butelek lub 3szt. Bag-in-boxów z danego rodzaju. Wina mogą być wysłane w paczkach kurierem lub przy większych zamówieniach na paletach.

Szybki kontakt do przedstawiciela handlowego

CBOBKO WIZY
MRUSIN-WIZY
CBOBKO WIZY

Najczęstsze pytania

Hurtowy zakup wina z wysyłką. Co to jest?

To zwykłe zamówienie wina przez telefon lub email na odległość do Twojej firmy lub sklepu.

Jak mogę zamówić wino do mojego sklepu?

Najlepiej skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, wtedy najłatwiej i najszybciej Cię obsłużymy. Możesz również przejrzeć nasz sklep internetowy by zobaczyć aktualne stany magazynowe, a potem na spokojnie ustalić szczegóły zamówienia z naszym przedstawicielem handlowym.

Wkrótce dla naszych klientów udostępnimy też platformę B2B na której będą mogli zamawiać tak samo jak w zwykłym sklepie internetowym ale z cenami hurtowymi.

Na jakie rabaty i zniżki mogę liczyć?

Ceny hurtowe różnią się od tych w sklepie internetowym. Przede wszystkim klienci hurtowi ze względu na zamawianie większych ilości automatycznie mają przyznawane rabaty a ich ceny są podawane w netto. Różnią się tez od form wysyłki/dostawy. Kupując osobiście hurtowe ilości w naszym sklepie stacjonarnym możesz negocjować rabat w zależności od wielkości zamówienia.

Jak wygląda wysyłka wina dla zamówień hurtowych?

Właściwie tak samo jak przy zwykłych zamówieniach w sklepie internetowym. Zamówienie zostaje spakowane i wysłane w ciągu 2 dni roboczych. Przesyłki są wysyłane w paczkach z
5-cio warstwowej tektury po max. 12 butelek lub max. 6kartonów bag-in-box w jednej przesyłce. W przypadku większych zamówień wyślemy więcej paczek lub paletę. Jedyna różnica w stosunku do zwykłych przesyłek detalicznych to faktura VAT zamiast paragonu.

Czy mogę zamówić wino dla siebie?

Oczywiście. Zakupy możesz zrobić w naszym sklepie internetowym borhaz.pl lub stacjonarnie w jednym z naszych sklepów . Możesz również w komentarzu do zamówienia poprosić by część była na FV a część na paragon.

Stand reklamowy w Twoim sklepie

Jeżeli wyrazisz zainteresowanie wspłpracą, proponujemy Ci standy reklamowe na nasze wino. Stanowią one doskonałe uzupełnienie naszej oferty oraz eksponują wybrany asortyment w jednym miejscu. Możesz je postawić pod ścianą lub w przejściu w formie wyspy. Są wykonane ze sklejki, zajmują powierzchnię ćwierć palety 60x40cm. Mogą być dostarczone i rozłożone lub wysłane z zamówieniem całopaletowym na płasko do poskładania. Jeśli Twój sklep znajduje się w odległości 30km od Naszej siedziby, Nasz pracownik na bieżąco uzupełni asortyment zgodnie z Twoim zgłoszeniem. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.