Dostawa i płatność

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

KOSZTY DOSTAWY W POLSCE

KURIER – koszt dostawy to 19,00 zł za każdą paczkę. Jest on wyliczany automatycznie w koszyku z zamówieniem na podstawie ilości zamówionego towaru. Jeśli twoje zamówienie będzie większe i będzie konieczna wysyłka w kilku paczkach, koszt wysyłki zostanie odpowiednio powiększony (1 paczka = 19zł, 2 paczki = 38zł, 3 paczki = 57zł ….. itd.) W przypadku dużych zamówień istnieje możliwość wysyłki na półpalecie lub palecie.

ODBIÓR OSOBISTY W NASZYM SKLEPIE: bez dodatkowych opłat

PŁATNOŚCI I KOSZTY

Za zamówiony towar możecie Państwo zapłacić poprzez:
– Płatności tradycyjnym PRZELEWEM BANKOWYM: PAWPLAST Sp. z o.o., ul. Rudna 14, 41-200 Sosnowiec, ING Bank Śląski

 nr rachunku: 04 1050 1070 1000 0090 8096 3888

Tytuł: Numer zamówienia

TERMIN DOSTAWY

Dokładamy wszelkich starań aby czas dostawy do Państwa był jak najkrótszy. Zamówienia złożone do godziny 14.00* staramy się wysyłać jeszcze tego samego dnia (pod warunkiem dostępności wszystkich zamówionych produktów na magazynie wysyłkowym).
Zamówienia po godzinie 14.00 wysyłane są z reguły dnia następnego. W związku ze specyfiką towaru unikamy wysyłania towarów w piątek (chyba, że klient sobie dodatkowo zażyczy), aby nie leżały w firmie kurierskiej przez weekend.
Firma kurierska ma 24-48 h na dostawę towaru. W praktyce towar zamówiony do godziny 12.00 jest dostarczany nazajutrz, najczęściej w godzinach 10-16.

W przypadku, kiedy danego towaru brak na magazynie lub zaistniała konieczność sprowadzenia go z naszych innych sklepów czas realizacji może się wydłużyć, o czym Kinet zostanie niezwłocznie poinformowany przez obsługę Serwisu.

Kurier podejmuje 3 próby dostarczenia towaru po czym towar jest zwracany do nadawcy. Wina wysyłamy przy pomocy firmy kurierskiej DPD.

*nie dotyczy okresu 1-27 grudnia – w tym czasie okres doręczenia może się wydłużyć do 5 dni roboczych oraz działania siły wyższej, w postaci np. zagrożenia epidemicznego lub ataku terrorystycznego!

UWAGA !!!

Towar może być wydany wyłącznie osobie pełnoletniej i trzeźwej. W przypadku niemożności bezspornego ustalenia pełnoletniości, a także wątpliwości co do trzeźwości Kupującego kurier odmówi wydania przesyłki.