Dostawa i płatność

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

KOSZTY DOSTAWY W POLSCE

Kurier przy przedpłacie

25zł

Cena za każdą Paczkę. Jeśli w koszyku pojawi się większa kwota wysyłki, to jest to wielokrotność kwoty, zamówienie jest tak duże, że musi być wysłane w kilku paczkach.

2 paczki - 50zł
3 paczki - 75zł
4 paczki - 100zł
5 paczkek - 125zł
6 paczek i więcej - 150zł

Odbiór osobisty

0zł

Zapraszamy po odbiór w naszym, sklepie stacjonarnym
w Sosnowcu,
ul. Rudna 14
" Sklep Pawplast"

Sposoby płatności

Płatności dokonujesz w podsumowaniu zamówienia lub przy przesyłce pobraniowej – u kuriera.  Płacąc przy podsumowaniu zamówienia masz następujące możliwości:

Płatności internetowe przez system ING imoje z obsługą wielu banków

Łatwo i wygodnie, po zaksięgowaniu wpłaty, przystąpimy do realizacji wysyłki. Otrzymasz odpowiednie powiadomienie o wysyłce Paczki

Płatność przez system BLIK

Szybkie płacenie kodem BLIK.
Do nas pieniądze trafiają równie szybko jak przy płatności internetowej.

Tradycyjny przelew

Płatności tradycyjnym PRZELEWEM BANKOWYM na dane:
PAWPLAST Sp. z o.o., ul. Rudna 14, 41-200 Sosnowiec, ING Bank Śląski

 nr rachunku: 04 1050 1070 1000 0090 8096 3888

Tytuł: Numer zamówienia

Pamiętaj, że pieniądze wpłacone takim trybem mogą do nas "iść" nawet kilka dni roboczych. Po potwierdzeniu wpływu na konto przystąpimy do realizacji zamówienia.

TERMIN DOSTAWY

Dokładamy wszelkich starań aby czas dostawy do Państwa był jak najkrótszy. Może on jednak wynosić do 7 dni roboczych ze względu na dużą ilość zamówień.

W związku ze specyfiką towaru unikamy wysyłania towarów w piątek, aby nie leżały w firmie kurierskiej przez weekend.
Firma kurierska ma 24-48 h na dostawę towaru. 

W przypadku, kiedy danego towaru brak na magazynie lub zaistniała konieczność sprowadzenia go z naszych innych sklepów czas realizacji może się wydłużyć, o czym Klient zostanie niezwłocznie poinformowany przez obsługę Serwisu.

W okresie zimowym, kiedy temperatury stale utrzymują się poniżej zera, nie wysyłamy towaru w Piątki, by uniknąć uszkodzenia win na nieogrzewanych magazynach kurierskich lub w paczkomacie.

Kurier podejmuje 3 próby dostarczenia towaru po czym towar jest zwracany do nadawcy. Wina wysyłamy przy pomocy firmy kurierskiej DPD.

UWAGA !!!

Dokonując zakupu produktów alkoholowych zobowiązujesz się do odbioru zakupionego Towaru przez osobę pełnoletnią zgodnie z art. 15 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Kurier dostarczając Ci zamówienie może zażądać okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W razie wątpliwości przed wysyłką, skontaktujemy się z tobą celem weryfikacji wieku.

Towar może być wydany wyłącznie osobie pełnoletniej i trzeźwej. W przypadku niemożności bezspornego ustalenia pełnoletniości, a także wątpliwości co do trzeźwości Kupującego kurier odmówi wydania przesyłki.