Najnowsze posty


Animation Throwdown: Your Favorite Card Game hack

Animation Throwdown: Your Favorite Card Game hack

Wzbogacenie podstawowego produktu o niniejszy add-on owocuje przede wszystkim pojawieniem się w wirtualnym świecie indywidualnych statków kosmicznych, służących do samodzielnego eksplorowania międzyplanetarnej przestrzeni (alternatywa dla publicznych środków komunikacji) i nawiązywania walki w czasie rzeczywistym z żywymi przeciwnikami lub repreze... Czytaj więcej.

Bob's World - Super Adventure hack

Bob's World - Super Adventure hack

Gorky Zero korzysta ze sprawdzonych rozwiązań takich gier akcji takich jak Metal Gear Solid czy Splinter Cell, ale wprowadza też szereg nowości. Chcąc wzmocnić swoją armię i zapewnić dobrobyt obywatelom, a także zadbać o zaplecze ekonomiczne i kulturowe państwa, wznosimy rozmaite budynki na posiadanych terenach, dostosowujemy szczegóły funkcjonowa... Czytaj więcej.

Cyber Hunter hack

Cyber Hunter hack

Twisted Metal pozwoli wcielić się w członka jednej z czterech frakcji, których ulubionym zajęciem jest zabijanie i destrukcja. Mamy do dyspozycji szeroki wachlarz broni i gadżetów – możemy zrobić użytek między innymi z miecza (przy pomocy którego nie tylko szlachtujemy wrogów, lecz również odbijamy nadlatujące pociski), shurikenów, łuku, tarczy (m... Czytaj więcej.

Destroy Neighbor House hack

Destroy Neighbor House hack

Wraz ze wzrostem liczby hodowanych przez nas cierpiętników, rośnie także nasza potęga i z czasem już nie będziemy musieli wypuszczać odkupionych dusz, gdyż te pozostaną w piekle na zawsze. Akcja ukazana jest z perspektywy pierwszej osoby. Uwagę zwraca przede wszystkim pełen humoru styl artystyczny, który może budzić skojarzenia m. Nie zapomniano t... Czytaj więcej.

Free Fire Survival Battlegrounds: FPS Gun Shooting hack

Free Fire Survival Battlegrounds: FPS Gun Shooting hack

Dodatkowo gracz prowadzi rozmowy ze swoimi towarzyszami, a także podejmuje decyzje wpływające na przebieg fabuły. Warte również nadmienienia jest, iż te misje tylko z nazwy są dodatkowe, w praktyce zaś zmuszeni jesteśmy używać ich już przed pierwszym wyścigiem - jest on tak skonstruowany, że bez wyciągarki (która umożliwia nam wykaraskanie samocho... Czytaj więcej.

Gladiator Glory hack

Gladiator Glory hack

W trakcie rozgrywki gracze biorą więc udział w toczonych w trybie turowym pojedynkach jeden na jednego, korzystając z samodzielnie skomponowanych talii kart, na których przedstawiono wizerunki bohaterów i przeciwników znanych z pozostałych produkcji spod szyldu Dragon Quest (mowa między innymi o Huserze z Dragon Quest X oraz Camusie i Martinie z D... Czytaj więcej.

War Heroes: Strategy Card Game for Free hack

War Heroes: Strategy Card Game for Free hack

Wraz z rozwiązywaniem kolejnych zadań, zrealizowanych w formie „mini-gierek”, dziecko szlifuje swoje umiejętności, taki jak: klasyfikowanie obiektów według cech, rozpoznawanie liter i głosek na początku wyrazu, liczenie w zakresie 20 a także strategiczne myślenie. W Codename CURE w wersji na PC możemy grać zarówno samotnie – z towarzyszami kierowa... Czytaj więcej.

Blitz Brigade - Online FPS fun hack

Blitz Brigade - Online FPS fun hack

Mimo że tytuł wyprodukowany został z myślą o sprzęcie firmy Oculus Rift z kontrolerem Oculus Touch (obsługę innych zestawów wprowadzono wraz z kolejnymi aktualizacjami), w ALICE VR zagrać możemy także w formie tradycyjnej – choć oczywiście odbierze nam to sporą część wrażeń płynących z rozgrywki. W trakcie trzydziestu misji, jakie przewidzieli dla... Czytaj więcej.

City Vandal - Spray & Run hack

City Vandal - Spray & Run hack

Dracula: Resurrection odznacza się typową dla przygodówek point-and-click mechaniką, a zadaniem graczy jest przede wszystkim eksploracja kolejnych lokacji, prowadzenie rozmów z postaciami niezależnymi oraz poszukiwanie przedmiotów, niezbędnych do rozwikłania zagadek. W zależności od rozwoju sytuacji oraz preferencji graczy, współpracujących ze sob... Czytaj więcej.

Dead Zombie Battle : Zombie Defense Warfare hack

Dead Zombie Battle : Zombie Defense Warfare hack

W czasie rozgrywki przemierzamy (na piechotę lub na grzbiecie wierzchowca) rozległą i zróżnicowaną krainę, nawiązujemy mniej lub bardziej przyjazne relacje z jej mieszkańcami (pomagając im w tarapatach, handlując lub nawet prowadząc wojny z wrogo nastawionymi ugrupowaniami) czy wreszcie poszukujemy cennych surowców oraz śladów dawnej cywilizacji i... Czytaj więcej.

Wyszukiwarka

Popularne posty

Polecamy

Newsletter

Ostatnio komentowane