Najnowsze posty


Noodleman.io - Fight Party Games hack

Noodleman.io - Fight Party Games hack

Dziewczyna wyrusza w długą podróż, mając świadomość nieuchronności swojego losu – posiadacz miecza według przepowiedni ma okupić swoje zwycięstwo życiem. Pod względem mechaniki rozgrywki nie wprowadzono żadnych zmian i oddano graczom całą zawartość podstawowej wersji gry wydanej w 2002 roku wzbogaconą o dodatkowe jednostki, scenariusze i opcje tak... Czytaj więcej.

Talking Tom Cat hack

Talking Tom Cat hack

Tytuł gry pochodzi od nazwy formacji szachowej, nazwanej tak na cześć jednego z najlepszych graczy w historii tego sportu, Rosjanina Alexandra Alekhina i nawiązanie to znakomicie współgra z tematyką gry, która obraca się wokół iście szachowych rozgrywek wywiadowczych, jakie miały miejsce w okresie Zimnej Wojny. Na próżno tu szukać widoku z kokpitu... Czytaj więcej.

Adventure Academy hack

Adventure Academy hack

Większa ilość bohaterów czeka na nas natomiast w trybie multiplayer, w którym zmierzyć się ze sobą może do czterech graczy jednocześnie – za pośrednictwem Download Play (przy użyciu jednego kartrydża z grą), albo wykorzystując lokalne połączenie Wi-Fi (w przypadku, gdy każdy gracz posiada własną wersję DK: King of Swing DS). Chcąc jak najlepiej wy... Czytaj więcej.

Wobble 3D hack

Wobble 3D hack

Musimy sprawdzić się w szeregu wyrafinowanych i niebezpiecznych misji bojowych, przeciwstawiając się ponad setce rożnych przeciwników. Nadrzędnym elementem rozgrywki jest eksploracja – w toku zmagań odwiedzamy rozmaite lokacje o otwartej strukturze, po których przemieszczamy się na piechotę; ich przemierzanie urozmaica nie tylko wspinanie na przes... Czytaj więcej.

Slime Road hack

Slime Road hack

, umożliwiający m. Jako pierwsza trójwymiarowa produkcja z sympatycznym 12-latkiem w roli głównej (kolejne trzy części ukazały się na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni w latach 2003-2005) Clash of Ninja przybliża nam początki działalności Naruto oraz jego przyjaciół, Sakury i Sasuke. Skille są więc podzielone na czytelne grupy, np. Gracz wciela się w... Czytaj więcej.

Oppa doll hack

Oppa doll hack

W grze zostały przedstawione między innymi najważniejsze i najbardziej efektowne starcia w historii serii z udziałem Son Goku, począwszy od pojedynku z Vegetą i Nappą, przez walkę z Freezerem w czwartym stadium i Cellem w doskonałej formie, a skończywszy na zmierzeniu się z Bubu. crossover (np. Candy Crush Saga. Naszym zadaniem będzie nadzorowanie... Czytaj więcej.

Guns of Boom - Online PvP Action hack

Guns of Boom - Online PvP Action hack

W The Lord of the Rings: Aragorn’s Quest bohaterów poznajemy w chwili rozpoczęcia przygotowań do wielkiego przyjęcia organizowanego w Hobbitonie. Każda kolejna klatka animacji była malowana odręcznie, podobnie jak działo się to w klasycznych filmach rysunkowych. Do wyboru mamy cztery rodzaje łodzi (Trimaran Open 60, ACC, Offshore Racer oraz Melges... Czytaj więcej.

Word Trip hack

Word Trip hack

W omawianym tytule wcielamy się w elamickiego wyrzutka, który dołącza do karawany Abrahama mniej więcej w momencie, w którym ten opuszcza miasto Charan. Tytuł pozwala nam wziąć udział w zmaganiach, w których naszym zadaniem jest pokonywanie w wyznaczonym czasie tras najeżonych rozmaitymi przeszkodami; sprawę komplikuje fakt, że stworek nieustannie... Czytaj więcej.

Spades Plus - Card Game hack

Spades Plus - Card Game hack

Czasami obszar, po którym można się poruszać ograniczony zostaje do jednej, określonej lokacji, jak chociażby lecącej w przestworzach rakiety, gdzie stoczyć musimy walkę z gigantycznym mechem, wypluwającym z siebie pociski i wiązki energii. Na taką okoliczność do dyspozycji mamy szeroki arsenał narzędzi bojowych, podzielony na dwie kategorie: używ... Czytaj więcej.

Modern Ops - Online FPS (3D Shooter) hack

Modern Ops - Online FPS (3D Shooter) hack

Morphite na platformie PC, AND itd. Do wyboru otrzymujemy najemnika Daltona Brooksa (dysponującego energetyczną osłoną), złośliwą złodziejkę Nayę Deveraux (posiadającą optyczny kamuflaż), buntowniczą pani naukowiec Isabelle Sinclair (uzbrojoną w niezwykłe gadżety) oraz nadpobudliwego detektywa Jacoba Kimble (korzystającego z potężnej kuszy). The L... Czytaj więcej.