Najnowsze posty


Shoot Goal - Beach Soccer Game hack

Shoot Goal - Beach Soccer Game hack

Do dyspozycji gracza oddano bardzo szeroki zestaw broni i ekwipunku (począwszy od zwykłych pistoletów, skończywszy na ciężkich wyrzutniach pocisków, do tego zestaw pancerzy i szereg przedmiotów w rodzaju implantów zwiększających ludzkie możliwości). Pierwsza rozpoczyna się w 1939 roku w przededniu inwazji na Polskę, druga w roku 1940 w chwili gdy... Czytaj więcej.

Super Stickman Golf 3 hack

Super Stickman Golf 3 hack

Zadanie postawione naszym beniaminkom przez twórców programu przedstawia się następująco: należy pomóc Reksiowi w przebudowaniu starej sofy na wehikuł czasu i cofnąć się z nim w odległą przeszłość, kiedy to żył Nostradamus - jedyna osoba, która wiedziała, jak naprawić zegar historii, odmienić przebieg zdarzeń i wyprostować meandry czasu. W trakcie... Czytaj więcej.

All Star Quarterback 19 hack

All Star Quarterback 19 hack

Fallen Empire: Legions czy Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness) autorstwa GarageGames, i oprócz przyzwoitej oprawy wizualnej oferuje także proste i intuicyjne sterowanie pozwalające na natychmiastowe wkroczenie w ogień walki – w przenośni i dosłownie. Na szczęście heros nie tylko dysponuje umiejętnościami, których mogł... Czytaj więcej.

Basketball Tournament - Free Throw Game hack

Basketball Tournament - Free Throw Game hack

Znacznie udoskonalono AI przeciwników przez co rozgrywka, nawet na niskim poziomie trudności, będzie wymagała taktycznego i strategicznego myślenia. Gracze mogą podążać dowolnie wybraną ścieżką, współpracując z innymi, bądź obierając drogę samotników, jednak warto zaznaczyć, że produkcja Amazon Studios kładzie nacisk na współpracę – kraina jest ni... Czytaj więcej.

Head Soccer LaLiga 2019 - Best Soccer Games hack

Head Soccer LaLiga 2019 - Best Soccer Games hack

Po osiągnięciu 10 poziomu musimy wybrać jedną z sześciu dostępnych klas. Co ciekawe, producent wprowadził do gry specjalną technologię, dzięki której gracze połączeni przez modem mają równe same z graczami na szybkich łączach. Produkcja charakteryzuje się wysokiej jakości, trójwymiarową oprawą graficzną – wrażenie robią nie tylko pełne detali mode... Czytaj więcej.

Air Hockey Challenge hack

Air Hockey Challenge hack

dynamiczne oświetlenie, bump mapping, czy pixel shadery. Piłkarze charakteryzowani się przez szereg statystyk używanych w rzeczywistości. Następnie trzeba wybrać scenerię, bohatera, broń, określić jego przeciwników i ich broni, pułapki i przeszkody na drodze, dokonać wyboru celów czy bonusów, preferencji własnych co do np: tytułu, oprawy rozpoczęc... Czytaj więcej.

Summer Sports Events hack

Summer Sports Events hack

Ważną rolę odgrywa też poznawanie kolejnych elementów fabuły, które sprytnie zaszyto nie tylko w wypowiedziach Elohima, lecz także w znajdowanych notatkach czy wiadomościach zapisanych w terminalach; nowe światło na poruszane tematy rzucają również filozoficzne dyskusje ze sztuczną inteligencją przedstawiającą się jako Milton, podczas których wery... Czytaj więcej.

Pro Darts 2019 hack

Pro Darts 2019 hack

opery mydlanej). Rozgrywka w All Aspect Warfare jest dość rozbudowana – twórcy przygotowali ogromny obszar do eksploracji, ponad 900 km kwadratowych, 6 klas postaci do wyboru (dwóch pilotów i 4 marines, każda klasa charakteryzuje się innymi słabościami, ograniczeniami i przewagami), ponad 21 rodzajów broni (od pistoletów począwszy, poprzez karabin... Czytaj więcej.

Marshawn Lynch Pro Football 19 hack

Marshawn Lynch Pro Football 19 hack

gShift jest debiutanckim projektem ekipy deweloperskiej Deadweight Studios. Zastosowano także system tzw. Ork jest niezwykle silnym wojownikiem, który z łatwością radzi sobie z grupami większych i mniejszych przeciwników. Gra posiada całkiem niezły trójwymiarowy silnik graficzny, modele samochodów prezentują się bardzo przyzwoicie, (widzimy jak pr... Czytaj więcej.

Stickman Soccer 2014 hack

Stickman Soccer 2014 hack

Chociaż takie sytuacje na prawdziwych boiskach oczywiście mają miejsce, siłą w Championship Manager 5 są szczegółowe atrybuty i od nich całkowicie uzależnione jest poruszanie się piłkarzy po boisku. Dzięki wspomnianemu rozwiązaniu możemy bowiem w każdym momencie rozgrywki przełączyć się na taktyczny widok z góry i miast angażować się w bezpośredni... Czytaj więcej.