Najnowsze posty


fake call pizza game 2 hack

fake call pizza game 2 hack

Niemniej, kolorowa oprawa graficzna, utrzymana w kreskówkowym stylu może się podobać – na szczególną uwagę zasługują oryginalne, barwne efekty towarzyszące wymianie ognia z oponentami. Pierwowzór gry, który ukazał się na rynku w połowie lat 80-tych, okazał się przebojem wielokrotnie zwyciężając w rankingach „Gra Roku” i zajmując czołowe miejsca li... Czytaj więcej.

Balls Bounce 2: Bricks Challenge hack

Balls Bounce 2: Bricks Challenge hack

Tym razem dzieli się on na trzy różne opcje zabawy – począwszy od Tranzit z otwartym światem, gdzie w kooperacji do maksymalnie czterech graczy walczymy i uciekamy przed zastępami nieumarłych, przez klasyczny i znany z poprzednich odsłon Survival, rozgrywany na ograniczonych i dużo mniejszych lokacjach oraz Grief, w którym z armią zombie ścierają... Czytaj więcej.

Candy Crack Mania hack

Candy Crack Mania hack

Oprócz standardowego stroju (w którym korzysta między innymi z Nunczako i Dysku) na jego podorędziu znajduje się kombinezon ofensywny (zapewniający mu większą siłę), strój nastawiony na defensywę (dzięki niemu może skorzystać z dwóch tarcz chroniących przed atakami nieprzyjaciół), czy wreszcie przebranie gwarantujące mu większą zwinność (mając je... Czytaj więcej.

Coin Trip hack

Coin Trip hack

Aby ratować sytuację, bohater gry chwyta za miecz i wyrusza w podróż przez niekończący się loch, aby pokonać złoczyńcę i strzegące go miniony. W ich trakcie wcielamy się w jedną z kilku wybranych postaci, które zróżnicowano pod kątem unikalnych zdolności bojowych – przykładowo, podczas gdy jedną ze specjalności Hanka „The Humiliatora” Harrisa jest... Czytaj więcej.

Money Tree - Grow Your Own Cash Tree for Free! hack

Money Tree - Grow Your Own Cash Tree for Free! hack

Oprawę graficzną charakteryzuje przede wszystkim oszczędne oświetlenie, umiejętna gra wyblakłymi kolorami oraz częste stosowanie głębi ostrości, co rzuca się w oczy przede wszystkim w trakcie przemierzania rozległych, przytłaczających terenów podwodnych. W dalszym ciągu gracze mają z góry ustalone zadania do wykonania, jednak teraz dowolnie wybier... Czytaj więcej.

Ninja Race - Fun Run Multiplayer hack

Ninja Race - Fun Run Multiplayer hack

Względem poprzednich edycji, w tej odsłonie wprowadzono szereg zmian w trybie kariery, tym samym czyniąc go jeszcze bardziej atrakcyjnym (zarabianie pieniędzy i sponsoring), dodano też kilka nowych trybów rozgrywki, m. Rube Works: The Official Rube Goldberg Invention Game to gra logiczna, czerpiąca pełnymi garściami z pomysłów rysownika i wynalazc... Czytaj więcej.

Shopkins: Chef Club hack

Shopkins: Chef Club hack

Wielu z tych awanturników potrafi się transformować, zyskując w ten sposób nowe zdolności i sprawiając, że ogólna liczba dostępnych wojowników w Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 przekracza 150 (20 bonusowych w stosunku do poprzednich odsłon DBZ: BT – przykładowo król planety Vegeta, Nail i King Cold). Program wchodzi w skład serii Komputerowa Gr... Czytaj więcej.

Restaurant Story™ hack

Restaurant Story™ hack

ciężko uzbrojone, biomechaniczne ramię (wyposażone w laser, generator pola elektrostatycznego, wyrzutnię pocisków oraz elektroniczny skaner), techniczne poprawione gałki oczne (generujące lokalną mapę terenu oraz pozwalające wykonywać wielokrotne powiększenie obrazu), projektor hologramów czy unikatowy biostymulator nerwowy, podnoszący szybkość or... Czytaj więcej.

Call 666 and talk to the devil joke call hack

Call 666 and talk to the devil joke call hack

Ponad 30 rodzajów surowców. Poza trybem turniejowym możemy urozmaicić sobie zabawę, włączając rozmaite opcje specjalne, takie jak wyżej punktowane strefy Hot-Spot (z których trafienie może dać nam nawet 9 punktów), tryb Juice Mode (w którym czas przyspiesza 4-krotnie) oraz powerupy (które pojawiając się losowo na boisku, pozwalają na wykonywanie e... Czytaj więcej.

High School Salon: Beauty Skin hack

High School Salon: Beauty Skin hack

systemu Comprehend, który uwzględnia ponad tysiąc słów. Na zróżnicowanych arenach spotkać się mogą przedstawiciele rozmaitych specjalizacji – nic nie stoi na przeszkodzie, by prowadzić do boju klasycznego „tanka”, biorącego na siebie większość obrażeń zadawanych przez przeciwników, maga lub strzelca atakujących z dystansu, czy wreszcie asasyna, pr... Czytaj więcej.