| Waga | 1,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,5 × 9,5 × 27 cm |
| Kolor | Białe |
| Pojemność | 750ml |
| Smak | Słodkie |
| Kraj | Węgry |
| Region | Felső-Magyarországi, Mátra |
| barwa/smak | białe/słodkie |
| Winnica | Szabó Pince |
Menu
Wybierz:
24,00 zł
Out of stock
| Waga | 1,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,5 × 9,5 × 27 cm |
| Kolor | Białe |
| Pojemność | 750ml |
| Smak | Słodkie |
| Kraj | Węgry |
| Region | Felső-Magyarországi, Mátra |
| barwa/smak | białe/słodkie |
| Winnica | Szabó Pince |
| Waga | 1,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,5 × 9,5 × 27 cm |
| Kolor | Białe |
| Pojemność | 750ml |
| Smak | Słodkie |
| Kraj | Węgry |
| Region | Felső-Magyarországi, Mátra |
| barwa/smak | białe/słodkie |
| Winnica | Szabó Pince |
24,00 zł
24,00 zł
Brak w magazynie
Niesamowicie rześkie wino na lato, zwłaszcza dobrze schłodzone. Słodkie, delikatne, o intensywnym, wspaniałym aromacie kwiatu bzu. Król muskatów, z zapachu i smaku promieniują aromaty miodu, żółtych owoców, cytrusów i kwiatu akacji. Doskonały wybór do owoców i deserów czekoladowych.
Wina wysyłamy w solidnych pudełkach mieszczących 6 lub 12 butelek – większe zamówienia dzielimy na kilka bezpiecznych przesyłek. Każde pudełko wykonane jest z pięciowarstwowej tektury i wyposażone w wewnętrzne przegrody chroniące butelki. W okresach wysokich lub niskich temperatur unikamy wysyłek w piątki, by wina nie pozostawały w paczkomatach ani nieogrzewanych sortowniach przez weekend. Dbamy o to, by Twoje zamówienie dotarło w idealnym stanie.
Alkohol przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich – cieszenie się winem to przywilej dorosłych. Prosimy, dokonuj zakupów odpowiedzialnie, z myślą o kulturze i przyjemności degustacji. Dokonując zakupu produktów alkoholowych zobowiązujesz się do odbioru zakupionego Towaru przez osobę pełnoletnią zgodnie z art. 15 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.