| Waga | 1,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8 × 8 × 32 cm |
| barwa/smak | różowe/półsłodkie |
| Kolor | Różowe |
| Kraj | Węgry |
| Pojemność | 750ml |
| Region | Kunság |
| Smak | Półsłodkie |
| Winnica | Royalsekt |
Menu
Wybierz:
19,00 zł
| Waga | 1,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8 × 8 × 32 cm |
| barwa/smak | różowe/półsłodkie |
| Kolor | Różowe |
| Kraj | Węgry |
| Pojemność | 750ml |
| Region | Kunság |
| Smak | Półsłodkie |
| Winnica | Royalsekt |
| Waga | 1,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8 × 8 × 32 cm |
| barwa/smak | różowe/półsłodkie |
| Kolor | Różowe |
| Kraj | Węgry |
| Pojemność | 750ml |
| Region | Kunság |
| Smak | Półsłodkie |
| Winnica | Royalsekt |
19,00 zł
19,00 zł
30 w magazynie
Lekkie i świeże wino o przyjemnym, owocowym charakterze. W aromacie dominują nuty jeżyny i czarnej porzeczki, które nadają mu wyrazistość i soczystość. Na podniebieniu delikatne, harmonijne i łatwe w odbiorze, z krótkim, czystym finiszem. Dobrze sprawdzi się jako towarzysz makaronów oraz potraw z grilla, szczególnie w cieplejsze dni.
Wina wysyłamy w solidnych pudełkach mieszczących 6 lub 12 butelek – większe zamówienia dzielimy na kilka bezpiecznych przesyłek. Każde pudełko wykonane jest z pięciowarstwowej tektury i wyposażone w wewnętrzne przegrody chroniące butelki. W okresach wysokich lub niskich temperatur unikamy wysyłek w piątki, by wina nie pozostawały w paczkomatach ani nieogrzewanych sortowniach przez weekend. Dbamy o to, by Twoje zamówienie dotarło w idealnym stanie.
Alkohol przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich – cieszenie się winem to przywilej dorosłych. Prosimy, dokonuj zakupów odpowiedzialnie, z myślą o kulturze i przyjemności degustacji. Dokonując zakupu produktów alkoholowych zobowiązujesz się do odbioru zakupionego Towaru przez osobę pełnoletnią zgodnie z art. 15 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.