Opublikowany 2 miesiące temu

Yu-Gi-Oh! Duel Links hack

Yu-Gi-Oh! Duel Links hack

Skąd pobrać Yu-Gi-Oh! Duel Links hack?

Pobierz teraz Wersja on-line

Jeśli żadna z powyższych wersji jest niedostępna lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych problemów prosimy o kontakt.

Mirror
Yu-Gi-Oh! Duel Links hack screenshot 1

Instrukcja użycia Yu-Gi-Oh! Duel Links hack

(WERSJA ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędny login z gry lub ID konta z Google Play, następnie nacisnąć połącz.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed banem lub utratą konta są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią ilość waluty którą chcesz zwiększyć w grze i wciśnij generuj.
 • Do wyboru masz maksymalną możliwą ilość jaką może ustawić nasz generator.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasz generator z poziomu bazy danych.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć aplikację.
 • Jeśli na twoim koncie nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować urządzenie.
Yu-Gi-Oh! Duel Links hack screenshot 2

Możliwości Yu-Gi-Oh! Duel Links hack

 • Dzięki Yu-Gi-Oh! Duel Links hack możesz dowolnie modyfikować swoje konto w grze.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Yu-Gi-Oh! Duel Links hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.
Yu-Gi-Oh! Duel Links hack screenshot 3

Instrukcja użycia Yu-Gi-Oh! Duel Links hack

(WERSJA OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB.
 • Po uruchomieniu Yu-Gi-Oh! Duel Links hack przejdź w zakładkę urządzenie a następnie wciśnij połącz.
 • W przypadku problemów z połączeniem odłącz i połącz ponownie urządzenie.
 • Urządzenie powinno zostać automatycznie wyszukane a jego nazwa pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić urządzenie.
Yu-Gi-Oh! Duel Links hack screenshot 4

Szczegóły gry Yu-Gi-Oh! Duel Links

Yu-Gi-Oh! Duel Links hack zostało stworzone specjalnie pod grę Yu-Gi-Oh! Duel Links. Ostatnie wydanie gry datuje się na Jan 10, 2017. Gra została wydana przed developera KONAMI i posiada już 10,000,000+ instalacji. Wspiera androida w wersji minimum 4.4 i waży 77M. W serwisie Google Play posiada 1743763 ocen oraz 692243 recenzji. Najnowsza wersja aplikacji to 3.8.0

Yu-Gi-Oh! Duel Links hack screenshot 5

Polub nas!

Dołącz do społeczności i ciesz się działającymi skryptami.

Yu-Gi-Oh! Duel Links hack screenshot 6

Motorem opowieści są zadania fabularne. Nie zawsze jednak przychodzi nam walczyć na pierwszej linii frontu. W jego skład weszły bowiem mini-gry Liars Dice i Poker przeznaczone dla wielu graczy, możliwość wzięcia udziału w wyścigach konnych w trybie multiplayer, nowa broń The Explosive Rifle i związane z nią wyzwania w trybie dla jednego i wielu graczy, 7 nowych kryjówek gangów, 4 strefy do polowań, tryb Stronghold Competitive dla wielu graczy (walki w turach o kryjówki), 15 nowych postaci znanych z jednoosobowej przygody w trybie multiplayer. Nie zrewolucjonizuje ona gatunku, ani nie zawalczy o tytuł najlepszej pozycji w swojej kategorii, ale w sumie jest to projekt, który powinien przypaść do gustu dużej grupie graczy, nawet jeśli nie są fanami PewDiePie. Łącznie w tytule tym zetkniemy się z ponad pięćdziesięcioma pojazdami odwzorowanymi z dużą dbałością o szczegóły historyczne, w tym: czołgami, samolotami, działami, transporterami i ciężarówkami, jeepami oraz motorami; a także z szeregiem formacji piechoty wykorzystujących bogaty arsenał broni ręcznej, w tym karabinów maszynowych, miotaczy ognia, bazook, min itp. Jeśli zaś chodzi o walory edukacyjnego opisywanego produktu, dziecko możemy przede wszystkim dokształcać w zakresie rozpoznawania kolorów oraz określonych kształtów obiektów. O ile pierwsza część serii koncentrowała uwagę gracza na klasycznych typach wyścigów, w opisywanej kontynuacji mamy do czynienia z cieszącymi się dużą popularnością w Europie rajdami samochodowymi. Gra zaprojektowana została jako sandbox. Sednem rozgrywki jest eksploracja fantazyjnych lokacji w meksykańskim klimacie (mowa o mokradłach, opuszczonych świątyniach czy spalonych słońcem pustyniach), których konstrukcja przywodzi na myśl labirynty – wzorem innych gier spod znaku metroidvania, dostęp do niektórych miejsc otrzymujemy dopiero wówczas, kiedy bohater posiądzie odpowiednie zdolności lub narzędzia. W trakcie zabawy przemieszczamy się po rozległej i dynamicznie zmieniającej się galaktyce, spotykając na swojej drodze różne, losowo generowane rasy i cywilizacje, które rozwijają się asymetrycznie i mogą znajdować się na zupełnie innym poziomie technologicznym niż my, co stwarza okazję do kontaktów dyplomatycznych i wymiany handlowej, ale może również nieść ze sobą poważne zagrożenia dla naszej własnej cywilizacji.

W skład kompilacji wchodzą następujące gry: Battle Smark, Bubble Bobble, Colony 7, Continental Circus, Electric Yo-Yo, Elevator Action, Exzisus, Gladiator, Great Swordsman, Jungle Hunt, New Zealand Story, Ninja Kids, Operation Thunderbolt, Operation Wolf, Phoenix, Plotting, Plump Pop, Rainbow Islands, Rastan, Return of the Invaders, Space Gun, Space Invaders, Space Invaders II, Super Qix, Thunderfox, Tokio, Tube It, Volfied i Zoo Keeper. Są to następujące osobistości: Shane Clarke (Red Wind Ranger), Tori Hanson (Blue Wind Ranger), Dustin Brooks (Yellow Wind Ranger), Hunter Bradley (Crimson Thunder Ranger), Blake Bradley (Navy Thunder Ranger) oraz Cameron Watanabe (Green Samurai Ranger). Dysponują także własnym morale, które zmienia się adekwatnie do sytuacji widzianej na ekranie – zabicie oficera dowodzącego grupą żołnierzy sprawia, że jego podkomendni wykazują mniejszą chęć do wymiany ognia i stają się dla Blazkowicza łatwiejszym celem. Tym jednak co wyróżnia opisywaną pozycję na tle innych gier tego typu, jest obecność muzyki – całość została skonstruowana w taki sposób, by otoczenie na bieżąco reagowało na nasze poczynania, w zależności od tego, jaką melodię zdecydujemy się odegrać przy użyciu nieskomplikowanego koła wyboru; dzięki muzyce możemy więc przesuwać obiekty, zmieniać kierunek wiatru, pozbywać się mgły spowijającej odwiedzane miejsca czy na przykład przepędzać duchy nawiedzające eksplorowane przez nas domostwa. megastruktur, czyli wielkich kosmicznych obiektów, takich jak sztuczne światy w kształcie pierścieni (pokroju tych z serii gier Halo czy powieściowego cyklu Ringworld) czy Sfery Dysona, czyli gigantyczne konstrukcje całkowicie otaczające gwiazdy, umożliwiające wykorzystanie całej ich energii na użytek naszej cywilizacji. Do naszych kompetencji należy zatrudnianie kierowców (każdego z nich opisano przy pomocy kilku statystyk) i techników, zarządzanie finansami, rozbudowywanie kwatery głównej (ma to wpływ na poszczególne aspekty zabawy), poszukiwanie sponsorów, a także opracowywanie nowych technologii oraz dbanie o odpowiedni stan i ustawienia samochodów (właściwe dla danego wyścigu).


Tagi:

Podobne posty w tej samej kategorii

0 Komentarzy

Zostaw komentarz!

Sprawdź także