Opublikowany 4 tygodnie temu

Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack

Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack

Skąd pobrać Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack?

Pobierz teraz Wersja on-line

Jeśli żadna z powyższych wersji jest niedostępna lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych problemów prosimy o kontakt.

Mirror
Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack screenshot 1

Instrukcja użycia Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack

(WERSJA ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędny login z gry lub ID konta z Google Play, następnie nacisnąć połącz.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed banem lub utratą konta są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią ilość waluty którą chcesz zwiększyć w grze i wciśnij generuj.
 • Do wyboru masz maksymalną możliwą ilość jaką może ustawić nasz generator.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasz generator z poziomu bazy danych.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć aplikację.
 • Jeśli na twoim koncie nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować urządzenie.
Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack screenshot 2

Możliwości Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack

 • Dzięki Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack możesz dowolnie modyfikować swoje konto w grze.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.
Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack screenshot 3

Instrukcja użycia Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack

(WERSJA OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB.
 • Po uruchomieniu Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack przejdź w zakładkę urządzenie a następnie wciśnij połącz.
 • W przypadku problemów z połączeniem odłącz i połącz ponownie urządzenie.
 • Urządzenie powinno zostać automatycznie wyszukane a jego nazwa pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić urządzenie.
Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack screenshot 4

Szczegóły gry Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG

Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack zostało stworzone specjalnie pod grę Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG. Ostatnie wydanie gry datuje się na Nov 14, 2018. Gra została wydana przed developera HyperBeard i posiada już 1,000,000+ instalacji. Wspiera androida w wersji minimum 5.0 i waży 33M. W serwisie Google Play posiada 51976 ocen oraz 18235 recenzji. Najnowsza wersja aplikacji to 1.5.5

Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack screenshot 5

Polub nas!

Dołącz do społeczności i ciesz się działającymi skryptami.

Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack screenshot 6

Rozgrywka polega na przemierzaniu lokacji i rozwiązywaniu zagadek, które wymagają wykorzystania indywidualnych umiejętności naszych podopiecznych – Glo potrafi na przykład teleportować się i rozświetlać podziemia swoim blaskiem, z kolei Bulder manipuluje kamiennymi przełącznikami. Na szczęście heros nie tylko dysponuje umiejętnościami, których mogłaby mu pozazdrościć większość jego kolegów po fachu (dość powiedzieć, że potrafi przejmować w powietrzu maszyny kontrolowane przez wrogów), lecz także w miarę czynionych przez siebie postępów poddaje swój samolot rozmaitym modyfikacjom zwiększającym jego potencjał bojowy; wrogów unicestawiamy przy pomocy działka pokładowego, rakiet czy choćby bomb zrzucanych na cele znajdujące się na powierzchni. Kampania dla jednego gracza składa się z szesnastu misji podzielonych na cztery duże rozdziały, jednak jej ukończenie wcale nie musi oznaczać końca zabawy - Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim pozwala nam również na rozegranie kilku mniejszych scenariuszy oraz daje nam możliwość zmierzenia się z maksymalnie trzema graczami za pośrednictwem sieci lokalnej lub Internetu w nowych, innowacyjnych trybach multi. Całości dopełnia specyficzny i rozbudowany system wzajemnego oddziaływania, dzięki któremu każda decyzja podjęta przez gracza wpływa na to, jak postrzegają go inne postacie oraz kreuje sytuację polityczną, finansową czy ekologiczną danego obszaru (ekspansja pewnych gatunków, katastrofy naturalne). Lista dostępnych zdolności obejmuje między innymi telekinezę (manipulowanie istotami ludzkimi lub przedmiotami na odległość), pyrokinezę (zapalanie rzeczy siłą umysłu), wysysanie energii psi od innych osób, tymczasowe opuszczanie swojego ciała (gracz porusza się wtedy w formie „ducha”) czy też kontrolę umysłów wybranych osób. Oprócz aktualnych zespołów, a także reprezentacji Stanów Zjednoczonych i Australii, w opisywanym tytule pojawiają się kultowe drużyny z wcześniejszych lat – wśród nich można znaleźć nie tylko teamy znane z wcześniejszych części serii, na czele z Boston Celtics w składzie z lat 1985-1986 oraz Chicago Bulls z lat 1995-1996, ale i szesnaście innych zespołów, jak choćby New York Knicks z lat 1998-1999 czy Denver Nuggets z lat 2007-2008.

Ciekawostką jest fakt, że posiadacze pierwszej odsłony Shin Megami Tensei: Digital Devil Saga, dzięki swoim save'om mogą odblokować bonusowe materiały, niedostępne z początku dla przeciętnych posiadaczy Digital Devil Saga 2. Dzięki zawartym tu ćwiczeniom, każde dziecko na etapie „zerówki” doskonali swoje umiejętności, takie jak: analiza słuchowa, rozpoznawanie liczb w zakresie 20, liczenie i dodawanie w zakresie 10, koordynacja wzrokowo-słuchowo-ruchową, rozpoznawanie kolorów i kształtów, porządkowanie, rozumienie i wykonywanie poleceń lub też porządkowanie wydarzeń ze względu na zależności przyczynowo-skutkowe i chronologiczne. Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack Sednem rozgrywki jest prowadzenie śledztwa, co wymaga od nas zarówno przetrząsania piętnastu lokacji w poszukiwaniu przydatnych przedmiotów, jak i rozwiązywania zagadek logicznych. Nad właściwym przebiegiem rozgrywki czuwa zaawansowany silnik fizyczny (zwany Clayfield), dbający o to, by interakcje pomiędzy poszczególnymi obiektami zachodziły we właściwy sposób – to właśnie dzięki niemu środowisko jest podatne na modyfikacje, z kolei sześciany mogą formować mosty bądź przebijać ściany swoimi ostrymi krawędziami, natomiast do toczącej się kuli przyklejają się mniejsze elementy. Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack W miarę postępów w rozgrywce odblokowujemy kolejne motywy oraz awatary. Vader Immortal: A Star Wars VR Series może się pochwalić trójwymiarową grafiką wysokiej jakości, co jest zasługą wykorzystania silnika Unreal Engine 4. W Warhammer 40,000: Dawn of War zobaczymy szereg nacji znanych miłośnikom tego świata, w tym: wykorzystujących ciężką piechotę, broń o dużej sile rażenia i dużym zasięgu oraz zaawansowane pojazdy bojowe „Space Marines”, znakomicie przysposobionych do walki na małe dystanse i niezwykle licznych Orków, czy „Chaos Space Marines”, którzy w swych szeregach mają m. Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG hack Don’t Starve: Pocket Edition to mobilna odsłona survivalowej gry przygodowej, stworzonej przez ekipę deweloperską kanadyjskiego studia Klei Entertainment, znanego z serii Shank i składanki Mark of the Ninja.


Tagi:

Podobne posty w tej samej kategorii

0 Komentarzy

Zostaw komentarz!

Sprawdź także