Opublikowany 4 tygodnie temu

The Escape Story - Walking Stranger hack

The Escape Story - Walking Stranger hack

Skąd pobrać The Escape Story - Walking Stranger hack?

Pobierz teraz Wersja on-line

Jeśli żadna z powyższych wersji jest niedostępna lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych problemów prosimy o kontakt.

Mirror
The Escape Story - Walking Stranger hack screenshot 1

Instrukcja użycia The Escape Story - Walking Stranger hack

(WERSJA ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędny login z gry lub ID konta z Google Play, następnie nacisnąć połącz.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed banem lub utratą konta są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią ilość waluty którą chcesz zwiększyć w grze i wciśnij generuj.
 • Do wyboru masz maksymalną możliwą ilość jaką może ustawić nasz generator.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasz generator z poziomu bazy danych.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć aplikację.
 • Jeśli na twoim koncie nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować urządzenie.
The Escape Story - Walking Stranger hack screenshot 2

Możliwości The Escape Story - Walking Stranger hack

 • Dzięki The Escape Story - Walking Stranger hack możesz dowolnie modyfikować swoje konto w grze.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie The Escape Story - Walking Stranger hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.
The Escape Story - Walking Stranger hack screenshot 3

Instrukcja użycia The Escape Story - Walking Stranger hack

(WERSJA OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB.
 • Po uruchomieniu The Escape Story - Walking Stranger hack przejdź w zakładkę urządzenie a następnie wciśnij połącz.
 • W przypadku problemów z połączeniem odłącz i połącz ponownie urządzenie.
 • Urządzenie powinno zostać automatycznie wyszukane a jego nazwa pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić urządzenie.
The Escape Story - Walking Stranger hack screenshot 4

Szczegóły gry The Escape Story - Walking Stranger

The Escape Story - Walking Stranger hack zostało stworzone specjalnie pod grę The Escape Story - Walking Stranger. Ostatnie wydanie gry datuje się na May 29, 2019. Gra została wydana przed developera Blockot Games i posiada już 1,000+ instalacji. Wspiera androida w wersji minimum 4.4 i waży 40M. W serwisie Google Play posiada 22 ocen oraz 12 recenzji. Najnowsza wersja aplikacji to 1.1.4

The Escape Story - Walking Stranger hack screenshot 5

Polub nas!

Dołącz do społeczności i ciesz się działającymi skryptami.

The Escape Story - Walking Stranger hack screenshot 6

Half-Line Miami to ciekawa niezależna produkcja autorstwa belgijskiego dewelopera Thomasa Kole’a, który postanowił połączyć w jedną całość swoje dwa ulubione tytuły – słynną strzelankę Half-Life 2, stworzoną przez studio Valve, z psychodelicznym Hotline Miami autorstwa zespołu Dennaton Games. Dalszy rozwój nie będzie jednak łatwy, ponieważ nie tylko musimy zająć się tymi licznymi „legalnymi” sprawami jak: kupowanie i wyposażanie nowych restauracji, zatrudnianie pracowników, dbanie o dobrą jakość i smak naszych pizz czy planowanie akcji reklamowych, lecz również tymi „nielegalnymi” w co wchodzi przekupstwo urzędników, machlojki bankowe, wynajem bandziorów przeszkadzających konkurencji oraz kontakt z wszechmocną mafią. Kiedyś na pewno przyjdzie nam jednak skrzyżować miecze (świetlne) z wrogimi nam rasami – w takim wypadku niezbędne okazują się przemyślane konstrukcje jednostek (stworzonych za pomocą systemu opracowywania konstrukcji typu top-down, a następnie przetestowanych w specjalnym symulatorze) oraz umiejętne dowodzenie armią lub flotą (nowatorski, szczegółowy model walki taktycznej na lądzie i w kosmosie). Jeżeli graliście w jedną z poprzednich gier Kairosoftu w ciągu pierwszych pięciu minut zabawy poczujecie się jak w domu. Uznanie koronowanych głów jest równie ważne, co zadowolenie mieszkańców. Nabywcy dodatku mogą liczyć też na wiele nowych nagród dla ścieżek kariery w poszczególnych frakcjach, 150 wymagających zadań, ponad 30 osiągnięć do zaliczenia oraz dodatkowe funkcje rankingowe (opcja porównywania wyników różnych graczy). Poziom trudności wyzwań jest stosunkowo wysoki, a wiele problemów wymusza na nas dokonanie posunięć w kilku różnych światach. Do naszej dyspozycji oddano sześć Maluchów o różnych charakterystykach (Maluch standard - 23KM, Maluch sporter - 33KM, Maluch sport - 36KM, Maluch tuning sport - 41KM, Maluch tuner max - 47KM oraz Maluch top tuning - 55KM), a wyścigi, w których bierze udział wielu oponentów o różnych cechach osobowych i indywidualnych stylach jazdy, umiejscowione zostały w lokacjach nawiązujących do typowych polskich klimatów (sześć rozległych tras w tym: wieś, starówka, hipermarket i garaż).

Odpowiedzialne za nią są Human Head Studios (twórcy między innymi takich klasycznych produkcji, jak Rune i Prey z 2006 roku) oraz Digital Extremes (producent i wydawca, który w swoim portfolio ma między innymi kooperacyjną strzelaninę Warframe, Dark Sector oraz pierwszą odsłonę Homefront). W zależności od własnych preferencji, bawić można się w pojedynkę, bądź też zaprosić do zabawy drugą osobę. Pełna lista gier wchodzących w skład zestawu prezentuje się następująco: APB, Arch Rivals, Badlands, Championship Sprint, Cyberball 2072, Gauntlet 2, Hard Drivin’, Hydro Thunder, Kozmik Krooz’r, Mortal Kombat, Mortal Kombat 2, Mortal Kombat 3, NARC, Off-Road Thunder: Mud, Sweat ‘n Gears, Pit Fighter, Primal Rage, Race Drivin’, Rampage World Tour, San Francisco Rush 2049, San Francisco Rush the Rock: Alcatraz Edition, Spy Hunter 2, S. Od czasu do czasu otrzymujemy zadania dotyczące np. Możemy podjąć się jednego z licznych zawodów – np. Trójwymiarowa oprawa graficzna Hell Let Loose na platformie PC prezentuje wysoki poziom wykonania – produkcja działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4, co pozwoliło zarówno na opracowanie szczegółowego otoczenia i pełnych detali modeli broni oraz maszyn bojowych, jak i między innymi na implementację wysokiej jakości efektów cząsteczkowych towarzyszących eksplozjom. The Escape Story - Walking Stranger hack Można wziąć udział w samodzielnych misjach historycznych, misjach hipotetycznych, lub też zatapiać kolejne japońskie okręty, awansować w hierarchii wojskowej i zdobywać odznaczenia, w trybie kariery, czasowo obejmującym okres całej wojny na Pacyfiku, począwszy od japońskiego ataku na Pearl Harbor, a skończywszy z chwilą zakończenia się działań wojennych. Zupełnie zmieniono także system wykonywania rzutów karnych – kamera jest ustawiona bezpośrednio za zawodnikiem wykonującym „jedenastkę”, co pomaga w ustaleniu siły i precyzji strzału. Rozpoczynając zabawę, tworzymy od zera własnego bohatera, a potem podczas rozwijania postaci musimy co chwila dokonywać trudnych wyborów między ulepszeniami mechanicznymi w postaci cyberwszczepów a zapewniających supermoce mutacjami.


Tagi:

Podobne posty w tej samej kategorii

0 Komentarzy

Zostaw komentarz!

Sprawdź także