Opublikowany 2 tygodnie temu

Roll20 for Android hack

Roll20 for Android hack

Skąd pobrać Roll20 for Android hack?

Pobierz teraz Wersja on-line

Jeśli żadna z powyższych wersji jest niedostępna lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych problemów prosimy o kontakt.

Mirror
Roll20 for Android hack screenshot 1

Instrukcja użycia Roll20 for Android hack

(WERSJA ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędny login z gry lub ID konta z Google Play, następnie nacisnąć połącz.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed banem lub utratą konta są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią ilość waluty którą chcesz zwiększyć w grze i wciśnij generuj.
 • Do wyboru masz maksymalną możliwą ilość jaką może ustawić nasz generator.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasz generator z poziomu bazy danych.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć aplikację.
 • Jeśli na twoim koncie nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować urządzenie.
Roll20 for Android hack screenshot 2

Możliwości Roll20 for Android hack

 • Dzięki Roll20 for Android hack możesz dowolnie modyfikować swoje konto w grze.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Roll20 for Android hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.
Roll20 for Android hack screenshot 3

Instrukcja użycia Roll20 for Android hack

(WERSJA OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB.
 • Po uruchomieniu Roll20 for Android hack przejdź w zakładkę urządzenie a następnie wciśnij połącz.
 • W przypadku problemów z połączeniem odłącz i połącz ponownie urządzenie.
 • Urządzenie powinno zostać automatycznie wyszukane a jego nazwa pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić urządzenie.
Roll20 for Android hack screenshot 4

Szczegóły gry Roll20 for Android

Roll20 for Android hack zostało stworzone specjalnie pod grę Roll20 for Android. Ostatnie wydanie gry datuje się na Mar 30, 2015. Gra została wydana przed developera The Orr Group, LLC i posiada już 100,000+ instalacji. Wspiera androida w wersji minimum 4.1 i waży 43M. W serwisie Google Play posiada 1108 ocen oraz 611 recenzji. Najnowsza wersja aplikacji to 1.8.0

Roll20 for Android hack screenshot 5

Polub nas!

Dołącz do społeczności i ciesz się działającymi skryptami.

Roll20 for Android hack screenshot 6

W jego skład weszły bowiem mini-gry Liars Dice i Poker przeznaczone dla wielu graczy, możliwość wzięcia udziału w wyścigach konnych w trybie multiplayer, nowa broń The Explosive Rifle i związane z nią wyzwania w trybie dla jednego i wielu graczy, 7 nowych kryjówek gangów, 4 strefy do polowań, tryb Stronghold Competitive dla wielu graczy (walki w turach o kryjówki), 15 nowych postaci znanych z jednoosobowej przygody w trybie multiplayer. Do dyspozycji głównych postaci oddano bardzo skuteczne pistolety, choć w dalszej fazie rozgrywki pojawia się możliwość korzystania z broni automatycznej, wystrzeliwującej pociski, które eksplodują w momencie kontaktu z celem. Limit alternatywnego rozwoju wzrósł do 340 punktów. Do dyspozycji graczy oddano kilka trybów, takich jak Annihilation (drużynowy deathmatch – punkty otrzymujemy za zabijanie przeciwników), Demolition (podkładamy ładunki wybuchowe w wyznaczonych lokacjach, a przeciwnicy starają się obronić pozycje), Transport (ochraniamy lub staramy się przechwycić walizkę z kodami nuklearnymi), Escort (ochraniamy czołg przed wrogiem lub staramy się go zniszczyć) oraz Free for All (deathmatch każdy na każdego). System lotu został oparty na prawach fizyki, a oddane w nasze ręce okręty zróżnicowano pod kątem możliwości bojowych – podczas gdy Scout i Stealth Fighter są przeznaczone do zwiadów i działania w ukryciu, Interceptor oraz Fighter najlepiej sprawdzą się w bliskich spotkaniach z siłami nieprzyjaciela; ich dopełnieniem są potężne bombowce, których działa trzeba obsadzić operatorami oraz tak zwane Capital Ships siejące spustoszenie w szeregach wroga. Do wyboru jest pięć rodzajów broni: oprócz tradycyjnych strzelb, także dwa dość egzotyczne narzędzia: Colt (sześć strzałów, krótki zasięg, trzeba się nieźle namęczyć, żeby powalić nim cokolwiek), oraz kusza (dwa rodzaje bełtów, bardzo cicha i piekielnie niebezpieczna). W trakcie starć równie ważne, co odpowiednio dobrana taktyka, są zdolności kota, którego potencjał bojowy zwiększamy w miarę postępów (heros awansuje na kolejne poziomy doświadczenia i zdobywa nowe umiejętności, a także kolekcjonuje coraz potężniejsze wyposażenie).

Opisywany add-on wprowadza do rozgrywki m. Destinies oferuje przepiękny i egzotyczny świat, podróże poprzez wymiary, zwroty akcji powiązane bezpośrednio z główną fabułą gry oraz próbuje odpowiedzieć na pytania, co czyni z nas ludzi, czy jesteśmy w jakiś sposób ograniczani i wreszcie, czy możemy podróżować tam, gdzie sięgają tylko nasze sny. Tym razem deweloperski tandem - Teddy Diefenbach i Mike Sennott postanowił dać graczom szansę sprawdzenia się w roli członków złodziejskiej szajki. Na pewno nie powiela schematów. Model rozgrywki jest wyjątkowo prosty. Wprowadzono też pewne elementy, które wyróżniają Reprisal z „tłumu” FPSów - adaptację postaci czyli możliwość zmian wyglądu (zastąpienie ręki mieczem czy dolnej połowy ciała korpusem z kołami), możliwość niszczenia broni aby nie dostała się w ręce wroga, zróżnicowanie zadawanych obrażeń w zależności od miejsca trafienia czy połączenie misji pewnymi postaciami (zranienie księcia Obcych w jednej z misji zaowocuje jego osłabieniem podczas innej). Polski wydawca gry zdecydował się jednak na niewielką zmianę na stanowisku komentatorskim. Z uwagi na fakt, że Youngho jest bezbronny, by wyjść cało z opresji musi unikać bezpośredniej konfrontacji z przeciwnikami (co osiąga między innymi, uważnie nasłuchując zbliżających się kroków) i pozostawać w ukryciu (czając się w mroku lub wykorzystując obszerne szafy w charakterze kryjówek), a w razie konieczności przekradać się za ich plecami lub salwować się ucieczką. Do tego interfejs telefonu Darelene dobrze udaje nowy mobilny system, co wzmacnia klimat gry. Gates' Police Quest: SWAT to gra stanowiąca swoiste spoiwo między poprzednimi odsłonami serii Police Quest będącymi klasycznymi przygodówkami, a taktycznymi kontynuacjami poświęconymi najsłynniejszemu oddziałowi do walki z przestępczością. Star Wars: Battlefront - Ultimate Edition zawiera cyfrowe bonusy, które w 2015 roku znalazły się w edycji specjalnej tytułu, takie jak dodatkowe emotki czy możliwość natychmiastowego odblokowania najlepszych broni, a także przepustkę sezonową, gwarantującą dostęp do wszystkich wydanych DLC.


Tagi:

Podobne posty w tej samej kategorii

0 Komentarzy

Zostaw komentarz!

Sprawdź także