Opublikowany 2 tygodnie temu

Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack

Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack

Skąd pobrać Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack?

Pobierz teraz Wersja on-line

Jeśli żadna z powyższych wersji jest niedostępna lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych problemów prosimy o kontakt.

Mirror
Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack screenshot 1

Instrukcja użycia Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack

(WERSJA ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędny login z gry lub ID konta z Google Play, następnie nacisnąć połącz.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed banem lub utratą konta są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią ilość waluty którą chcesz zwiększyć w grze i wciśnij generuj.
 • Do wyboru masz maksymalną możliwą ilość jaką może ustawić nasz generator.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasz generator z poziomu bazy danych.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć aplikację.
 • Jeśli na twoim koncie nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować urządzenie.
Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack screenshot 2

Możliwości Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack

 • Dzięki Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack możesz dowolnie modyfikować swoje konto w grze.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.
Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack screenshot 3

Instrukcja użycia Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack

(WERSJA OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB.
 • Po uruchomieniu Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack przejdź w zakładkę urządzenie a następnie wciśnij połącz.
 • W przypadku problemów z połączeniem odłącz i połącz ponownie urządzenie.
 • Urządzenie powinno zostać automatycznie wyszukane a jego nazwa pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić urządzenie.
Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack screenshot 4

Szczegóły gry Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle

Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack zostało stworzone specjalnie pod grę Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle. Ostatnie wydanie gry datuje się na May 10, 2019. Gra została wydana przed developera Sloww Teamm Project i posiada już 100,000+ instalacji. Wspiera androida w wersji minimum 4.1 i waży 23M. W serwisie Google Play posiada 684 ocen oraz 413 recenzji. Najnowsza wersja aplikacji to 6

Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack screenshot 5

Polub nas!

Dołącz do społeczności i ciesz się działającymi skryptami.

Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack screenshot 6

Rozgrywka podzielona została na osiem zręcznościowych mini-gierek: Thrill Hill Biking (jazda rowerem górskim), Wild River Kayaking (ekstremalny spływ kajakowy), Full Throttle Wave Riding (pływanie skuterem wodnym), Skeet Shooting (strzelanie do rzutków), Castaway Fishing (wędkarstwo), Archery Arcade (łucznictwo myśliwskie), Hogwhacked (uderzanie w bobry) oraz Bear Hunter Ninja (odpowiednik zabawy „papier-kamień-nożyce”). Niektóre etapy wymagają z kolei dokonania rekonesansu, bez wdawania się w poważniejsze starcia z siłami wroga. Szybko okazuje się, że winni są kosmici, którzy przeprowadzili abordaż na jednostkę i naszym zadaniem staje odzyskanie kontroli nad Goliathem oraz wyeliminowanie agresorów. Pixelmon Trainer Craft: Catch & Battle hack Jeśli w trakcie eksploracji natkniemy się na przeciwników, akcja przenosi się na odrębną planszę – starcia, w których bierze udział maksymalnie piątka herosów, toczą się w trybie turowym, a kluczem do sukcesu jest umiejętne wykorzystanie indywidualnych zdolności poszczególnych postaci; warto odnotować, że im częściej korzystamy z danego skilla oraz im potężniejszego oponenta pokonamy przy jego pomocy, tym szybciej wzrasta jego wartość. (Air War) w trybie Cooperative. Aby osiągnąć sukces, musimy więc zadbać o odpowiednie wyposażenie naszych jednostek w takie elementy jak broń, osłony, sensory i inne przydatne moduły oraz odpowiednią obsadę statków, wynajmując kapitanów i poszczególnych członków załogi. Trzy nacje, które dążą do przejęcia kontroli nad Sercem Syberysa to: Zakon Srebrnego Ognia, dążący do uwolnienia mocy artefaktu dla własnych, lecz prawych celów; Umbragen – Obrażeni – wygnani z dziedzictwa swoich przodków, szukający potężnego narzędzia zemsty; oraz trzecia nacja, której istnienie oraz motywy jej działania spowija mrok tajemnicy. W trakcie zabawy wykonujemy misje polegające na przestawianiu skrzyń w porcie (budzące skojarzenia z grami logicznymi), podczas których akcja jest ukazana z kamery zawieszonej nad Gustaffem; zajmujemy się plądrowaniem podziemi, mając do dyspozycji jedynie oddane Servboty i obserwując wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby (FPP); a także eksplorujemy pełne niebezpieczeństw ruiny Nakkai, rabujemy banki oraz pracujemy na farmie Sart, kiedy to akcja jest prezentowana z kamery zawieszonej za plecami Gustaffa (TPP).

Historia przedstawiona w grze opowiada o kolejnym niecnym planie ujarzmienia świata przez szalonego doktora Cortexa (nota bene - pokonanego przez Crasha już trzykrotnie jeszcze za czasów świetności serii na PSone): wezwał on starożytnego boga-maskę Uka Uka, który pozwolił mu opanować moc czterech masek reprezentujących żywioły i zdolnych wywoływać lawiny, tornada, fale tsunami oraz potężne wyładowania elektrostatyczne. Te ostatnie wprowadzają do zabawy dodatkowe zadania, jak chociażby dojazd do miejsca wypadku, konieczność szybkiego przetransportowania pacjentów czy parkowanie na zatłoczonych polach kempingowych. Historia koncentruje się na trójce bohaterów, którzy desperacko próbują przedostać się na drugą stronę muru dzielącego metropolię na dwie części – wschodnią (komunistyczną, której mieszkańcy zostali zmuszeni do poddania się totalitarnemu reżimowi) oraz zachodnią (gdzie, z uwagi na panującą tam demokrację i kapitalizm, protagoniści zamierzają rozpocząć nowe życie). zwiadowca specjalizuje się w walce na dystans, szturmowiec sprawdza się najlepiej podczas frontalnych ataków na przeciwnika, żołnierz wyposażony w broń przeciwpancerną niszczy pojazdy wroga, inżynier może podkładać miny i ładunki wybuchowe oraz naprawiać urządzenia mechaniczne i broń stacjonarną, natomiast sanitariusz potrafi leczyć siebie oraz swych sprzymierzeńców. Ciekawie prezentuje się również ścieżka dźwiękowa – przykładowo, ton wypowiadanych przez poszczególne postacie poleceń (wybieramy je z listy) zmienia się w zależności szeregu od dodatkowych czynników, takich jak odniesione rany czy trwający ostrzał wroga. Quiz oczywiście ma na celu przetestowanie naszej wiedzy ze znajomości serialu, a osobami zadającymi nam pytania oraz gospodarzami całej zabawy są bohaterowie serialu: Janice (Maggie Wheeler), Gunther (James Michael Tyler) oraz Jack i Judy Geller (Elliott Gould, Christina Pickles). Dzięki niej cywile mogą panikować w trakcie wymiany ognia i próbować uciekać, adwersarze taktycznie wykorzystują otoczenie (na przykład chowając się za przeszkodami), z kolei członkowie naszego oddziału trzymają się narzuconych zasad, jednocześnie zachowując autonomię (w razie potrzeby potrafią działać po cichu i nie angażować się w walkę bez rozkazu, a przed otwarciem na oścież drzwi do niesprawdzonego pomieszczenia mogą wrzucić granat dymny).


Tagi:

Podobne posty w tej samej kategorii

0 Komentarzy

Zostaw komentarz!

Sprawdź także