Opublikowany 4 dni temu

Cooking in the Kitchen hack

Cooking in the Kitchen hack

Skąd pobrać Cooking in the Kitchen hack?

Pobierz teraz Wersja on-line

Jeśli żadna z powyższych wersji jest niedostępna lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych problemów prosimy o kontakt.

Mirror
Cooking in the Kitchen hack screenshot 1

Instrukcja użycia Cooking in the Kitchen hack

(WERSJA ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędny login z gry lub ID konta z Google Play, następnie nacisnąć połącz.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed banem lub utratą konta są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią ilość waluty którą chcesz zwiększyć w grze i wciśnij generuj.
 • Do wyboru masz maksymalną możliwą ilość jaką może ustawić nasz generator.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasz generator z poziomu bazy danych.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć aplikację.
 • Jeśli na twoim koncie nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować urządzenie.
Cooking in the Kitchen hack screenshot 2

Możliwości Cooking in the Kitchen hack

 • Dzięki Cooking in the Kitchen hack możesz dowolnie modyfikować swoje konto w grze.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Cooking in the Kitchen hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.
Cooking in the Kitchen hack screenshot 3

Instrukcja użycia Cooking in the Kitchen hack

(WERSJA OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB.
 • Po uruchomieniu Cooking in the Kitchen hack przejdź w zakładkę urządzenie a następnie wciśnij połącz.
 • W przypadku problemów z połączeniem odłącz i połącz ponownie urządzenie.
 • Urządzenie powinno zostać automatycznie wyszukane a jego nazwa pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić urządzenie.
Cooking in the Kitchen hack screenshot 4

Szczegóły gry Cooking in the Kitchen

Cooking in the Kitchen hack zostało stworzone specjalnie pod grę Cooking in the Kitchen. Ostatnie wydanie gry datuje się na Dec 28, 2015. Gra została wydana przed developera Girl Games - Vasco Games i posiada już 10,000,000+ instalacji. Wspiera androida w wersji minimum 4.1 i waży 97M. W serwisie Google Play posiada 242468 ocen oraz 88461 recenzji. Najnowsza wersja aplikacji to 1.1.72

Cooking in the Kitchen hack screenshot 5

Polub nas!

Dołącz do społeczności i ciesz się działającymi skryptami.

Cooking in the Kitchen hack screenshot 6

na wykorzystanie podobizn aktorów. Twórcy zaimplementowali tutaj również wieloosobowy wariant rozgrywki, działający w oparciu o usługi platformy Steam, na który składają się zróżnicowane tryby: Deathmatch, King of the Hill, Economic War (gdzie kluczem do sukcesu jest zgromadzenie odpowiedniej ilości wymaganych zasobów nim zrobi to nasz oponent) oraz Capture the Flag. Podniebną przygodę zaczynamy w mieście Seattle, ale akcja często przenosi gracza do ogarniętej wojną Południowo-Wschodniej Azji. Wymaga on stosowania różnorodnych manewrów oraz sprawnego zarządzania załogą. Cooking in the Kitchen hack Ultimate Duck Hunting jest stosunkowo skomplikowanym symulatorem. Ponadto gracz może zająć się infiltracją ulokowanych na większości planet kompleksów należących do wroga, brać udział w starciach z gigantycznymi bossami (wymagającymi zarówno potężnego arsenału, jak i zespołu na odpowiednio wysokim poziomie doświadczenia), poszukiwaniem tak zwanych stref zrzutu, dających dostęp do opcji szybkiej podróży i możliwości przegrupowania oddziału oraz dobrania ekwipunku, a także skanowaniem i analizowaniem obcej technologii oraz napotykanej po drodze fauny i flory. Chuck Yeager’s Air Combat pozwala na pilotowanie czternastu samolotów: Republic P-47D Thunderbolt, P-51D Mustang, Focke-Wulf FW-190A-8, Messerschmitt Me-109E „Emil”, Messerschmitt Me-110B, Messerschmitt Me-163B Komet, Messerschmitt Me-262 Sturmvogel, Yakovlev Yak-9, F-86E Sabie, Mikoyan-Gurevich MiG-15 Fagot, Mikoyan-Gurevich MiG-17F Fresco, McDonnell Douglas F-4E Phantom II, Republic F-105D Thunderchief oraz Mikoyan-Gurevich MiG-21MF Fishbed. Oprócz kilku dodatkowych (używanie liny do dostania się do trudniej położonych lokacji, wodzenie wzrokiem za interesującym przedmiotem lub miejscem, walka wręcz aktywująca się przy bliskim kontakcie z przeciwnikiem, możliwość odebrania wrogiej broni i wiele innych) lub znacznie poprawionych ruchów (skradanie, turlanie się), mamy okazję pobawić się różnymi gadżetami ułatwiającymi nam rozgrywkę (wspomniana lina, latarka używana w ciemnych pomieszczeniach bądź specjalne okulary na podczerwień).

W walce nieustannie towarzyszą nam sprzymierzeńcy kontrolowani przez sztuczną inteligencję. W grach serii Space Quest fabuła zawsze grała pierwsze skrzypce. Gracze mający już wcześniej styczność z oryginalnym Iron Stormem z pewnością odnajdują tutaj bardzo wiele znajomych motywów – nic dziwnego, wszakże mamy tutaj do czynienia raczej z liftingiem niedoskonałego oryginału, mającym na celu zlikwidowanie szeregu uciążliwych błędów i poprawienie silnika gry, który teraz potrafi generować większą ilość nowoczesnych efektów graficznych i zapewnia lepszą obsługę udźwiękowienia. do takich miejsc, jak świątynia Majów położona głęboko w dżungli czy tropikalna wyspa na Karaibach. Na szczęście heros posiada całkiem sporo asów w rękawie – choć początkowo robi użytek przede wszystkim z własnych nóg oraz pięści, z czasem zdobywa miecze, broń miotaną (na czele z shurikenami i bombami), a nawet zaklęcia bojowe, które znajduje po drodze lub kupuje w sklepie pomiędzy kolejnymi misjami; dzięki temu może stopniowo stawiać czoła coraz większym zagrożeniom. Ponadto, w jednej z późniejszych reedycji gry (The Journeyman Project Trilogy) na skutek błędu fabrycznego zamieniono zawartość dysku 2 i 3, co praktycznie uniemożliwiało rozgrywkę. Developerzy postanowili stworzyć wirtualne rozwinięcie fabuły rzeczonego kinowego dzieła, ukazując dalsze losy Travisa Bickle’a - weterana wojny wietnamskiej, pracującego nocą jako nowojorski taksówkarz i poznającego mroczną stronę największej aglomeracji Stanów Zjednoczonych. Po tym, jak ziemskie zasoby naturalne uległy wyczerpaniu, potężna korporacja wydobywcza Ultor zaczęła drążyć kopalnie na Marsie. Początkowe zagadki są stosunkowo proste, lecz w miarę postępów w karierze ich poziom trudności sukcesywnie wzrasta. Drugim filarem jest bowiem realizacja wcześniejszych założeń, co wymaga zdobycia potrzebnych narzędzi (które możemy ukrać lub zapłacić za nie, oddając ich właścicielom rozmaite przysługi), prowadzenia rozmów z postaciami neutralnymi (i zdobywania cennych informacji) czy wreszcie zapewnienia sobie pomocy ze strony mieszkańców miasta.


Tagi:

Podobne posty w tej samej kategorii

0 Komentarzy

Zostaw komentarz!

Sprawdź także