Opublikowany 4 dni temu

Candy Fever hack

Candy Fever hack

Skąd pobrać Candy Fever hack?

Pobierz teraz Wersja on-line

Jeśli żadna z powyższych wersji jest niedostępna lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych problemów prosimy o kontakt.

Mirror
Candy Fever hack screenshot 1

Instrukcja użycia Candy Fever hack

(WERSJA ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędny login z gry lub ID konta z Google Play, następnie nacisnąć połącz.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed banem lub utratą konta są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią ilość waluty którą chcesz zwiększyć w grze i wciśnij generuj.
 • Do wyboru masz maksymalną możliwą ilość jaką może ustawić nasz generator.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasz generator z poziomu bazy danych.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć aplikację.
 • Jeśli na twoim koncie nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować urządzenie.
Candy Fever hack screenshot 2

Możliwości Candy Fever hack

 • Dzięki Candy Fever hack możesz dowolnie modyfikować swoje konto w grze.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Candy Fever hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.
Candy Fever hack screenshot 3

Instrukcja użycia Candy Fever hack

(WERSJA OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB.
 • Po uruchomieniu Candy Fever hack przejdź w zakładkę urządzenie a następnie wciśnij połącz.
 • W przypadku problemów z połączeniem odłącz i połącz ponownie urządzenie.
 • Urządzenie powinno zostać automatycznie wyszukane a jego nazwa pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić urządzenie.
Candy Fever hack screenshot 4

Szczegóły gry Candy Fever

Candy Fever hack zostało stworzone specjalnie pod grę Candy Fever. Ostatnie wydanie gry datuje się na Sep 20, 2016. Gra została wydana przed developera Mobileguru i posiada już 10,000,000+ instalacji. Wspiera androida w wersji minimum 4.0.3 i waży 16M. W serwisie Google Play posiada 162931 ocen oraz 48083 recenzji. Najnowsza wersja aplikacji to 8.0.3953

Candy Fever hack screenshot 5

Polub nas!

Dołącz do społeczności i ciesz się działającymi skryptami.

Candy Fever hack screenshot 6

Rozpoczynając zabawę tworzymy swojego awatara, określając nasz wiek, poziom kondycji fizycznej, wagę i wzrost dzięki, którym automatyczny trener łatwiej dopasuje zestaw ćwiczeń, mogących odpowiadać jednemu z trzech określonych przez nas celów: odchudzanie, rozwijanie różnych partii mięśni oraz relaksacja. Podczas zabawy akcję obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami odzianego w kombinezon bohatera, który musi przedrzeć się przez spory zestaw map zlokalizowanych w znanej z filmu komputerowej rzeczywistości. Warto jednocześnie zaznaczyć, iż Pro Rally posiada niezbyt rozbudowany multiplayer dla dwóch osób, w którym wyścigi rozgrywane są na podzielonym ekranie. Candy Fever hack W obsadzie nie zabrakło również znanych hollywoodzkich nazwisk, takich jak Hollywood Russell, Brian Keith czy Margot Kidder, a narratorem jest sam James Earl Jones, czyli człowiek, który podkładał głos Lordowi Vaderowi w trylogii Gwiezdnych Wojen. Przy pomocy torów, mostów i tuneli tworzymy coraz sprawniej funkcjonującą sieć połączeń, z której korzystają pociągi napędzane przez osiemnaście modeli lokomotyw (od prostych parowozów po futurystyczne koleje osiągające zawrotne prędkości; dodatkowo dzięki modyfikacjom możemy zwiększać ich osiągi) i przewożące rozmaite towary w ponad trzydziestu pięciu rodzajach wagonów. Candy Fever hack Jeśli jednak obrońcy zdołają odeprzeć napaść i wyeliminować przeciwników, zanim ci naładują kulę, mogą podnieść porzucony przedmiot i wykorzystać go do wyprowadzenia natychmiastowego kontruderzenia – tym skuteczniejszego, że niedawni atakujący mogą nie zdążyć się odrodzić, a ich baza będzie rozpaczliwie wymagała obrońców. Czwarta część rozpoczętego jeszcze na PSX cyklu bijatyk nie rozczarowuje graczy – niespotykane dotąd tryby gry, nowe postaci oraz jeszcze piękniejsza, niż dotychczas grafika. Nie możemy więc liczyć na żadne podpowiedzi. Przebieg akcji ukazano natomiast z perspektywy trzeciej osoby przy pomocy wirtualnej kamery, funkcjonującej niczym w rasowym filmie sensacyjnym.

Produkcja oferuje szereg trybów rozgrywki – oprócz klasycznego Team Deathmatch, do naszej dyspozycji oddano Demolition (zadaniem gracza jest eliminacja wszystkich oponentów albo – w zależności od obranej strony konfliktu – obrona lub zniszczenie konkretnego obiektu na mapie), Assassination (gdzie naszym nadrzędnym zadaniem jest unicestwienie wybranego celu, aczkolwiek zwycięstwo można również osiągnąć, zabijając wszystkich adwersarzy) oraz Battle Match (polegające na zrównaniu z ziemią bazy przeciwnika). Gracz przystępuje do brutalnych zawodów samochodowych, dążąc nie tylko do osiągania kolejnych sukcesów, ale i maksymalnego uszkadzania pojazdów prowadzonych przez swych konkurentów. Candy Fever hack Podczas gdy tylko moc przeciwstawna do siły wykorzystywanej przez wroga jest w stanie go zranić (ciosy opierające się na mocy Silhouette ranią wrogów czerpiących z mocy Mirage i vice versa), poszczególne ataki czerpią z tak zwanego Spirit Level Shyny – im go mniej, tym bohaterka staje się słabsza; „poziom ducha” można jednak uzupełnić, atakując wrogów należącą do nich mocą. Zmagania na bieżąco omawiane są przez profesjonalnego komentatora. Decydujemy jedynie o tym, kto z naszych podwładnych wykona akcję w danym momencie oraz czy będzie to standardowy atak, czy też może postać aktywuje zdolność specjalną. Candy Fever hack Podobnie jak w pierwszej części gracze otrzymują do dyspozycji trzy gobliny (stąd właśnie trzy literki „i” w tytule), każdy z nich posiada określone umiejętności, oczywiście niedostępne dla reszty stworków, i tak Tchoup może zbierać i używać przedmioty, Stucco przypadła rola typowego osiłka zdolnego przesunąć nawet najcięższe przeszkody, natomiast arkanami magii zajmie się Perluis. Program napędzany jest sprawdzonym silnikiem gry Pacific Warriors 2: Dogfight (przedstawiającej II WŚ z perspektywy pilotów japońskich i amerykańskich), co w skrócie oznacza, iż mamy do czynienia raczej z efektowną grą zręcznościową, niźli z wierną symulacją zmagań asów przestworzy.


Tagi:

Podobne posty w tej samej kategorii

0 Komentarzy

Zostaw komentarz!

Sprawdź także